Klanttevredenheidsonderzoek 2020 en 2021
Jaarlijks meet de Exameninstelling Savantis de tevredenheid van haar klanten. In 2020 vroegen we de docenten van de Afbouwopleidingen naar hun ervaringen met de Exameninstelling over de producten en diensten. In 2021 gaven de docenten van de sector Onderhoud- en verbouwbedrijf hun mening.
De Exameninstelling levert aan de opleidingen de examenproducten en neemt in de locatie Veenendaal de Proeve van Bekwaamheid af.
Het klanttevredenheidsonderzoek laat zien dat de scholen tevreden zijn over de Exameninstelling. Gemiddeld wordt de Exameninstelling met een 7,7 (2020) respectievelijk een 7,3 (2021) gewaardeerd. De ruime meerderheid van de docenten is tevreden over de Proeven van Bekwaamheid, de mondelinge kennismeting en de kwaliteit van de BPV-meting. Alle respondenten zijn tevreden over de informatievoorziening vanuit de Exameninstelling. Bovendien vindt iedereen dat de Exameninstelling goed bereikbaar is.
We zijn er trots op dat we goed gewaardeerd worden door onze klanten. En natuurlijk nemen we de aanbevelingen ter harte. We blijven werken aan een goed aanbod en een goede dienstverlening.
